Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

19 grudnia w 9 Braniewskiej Brygadzie Kawalerii Pancernej odbyło się spotkanie opłatkowe z żołnierzami.

W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Braniewo Pan Jakub Bornus.
Chcielibyśmy wszystkim, bez względu na to, czy kończą swoją rotację czy ją zaczynają, życzyć przede wszystkim spokoju w te święta – na tyle, ile to możliwe, rodzinnej żołnierskiej atmosfery i wszelkiej pomyślności. W nadchodzącym roku spełnienia marzeń, wszelkiej pomyślności, zadowolenia ze służby i wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym.