Zgodnie z Zarządzeniem NR 29/VIII/2020 Wójta Gminy Braniewo z dn. 25 maja 2020 r., informuje się, że dn. 12.06.2020 r.(piątek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

O tym, że uczniowie potrafią zaskakiwać przygotowując miłe niespodzianki najlepiej wiedzą nauczyciele z Szkoły Podstawowej w Lipowinie im. Wincentego Witosa. W Dniu Edukacji Narodowej, powszechnie znanym jako Dzień Nauczyciela takich miłych akcentów w szkole było wiele. Wiele, ponieważ powodów do świętowania było znacznie więcej, również obchodzono Pierwszą Rocznicą Nadania Imienia i Sztandaru szkole.

Występ artystyczny, galowe stroje, symboliczne róże w uczniowskich dłoniach zwiastowały atmosferę szkolnego święta. W ten wyjątkowy nastrój wprowadził grono pedagogiczne w dumę i zachwyt.

Dyrektor szkoły Pani Bogumiła Jacak, wspólnie z Wójtem Gminy Braniewo Panem Jakubem Bornusem oraz Wicederektor Panią Dorotę Barańską wręczyła podziękowania osobom bez których placówka tak intensywnie by się nie rozwijała.

Jeszcze raz chcielibyśmy złożyć wszystkim dyrektorom, nauczycielom, pedagogom i pracownikom szkół życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.