Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

W związku z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 507 Braniewo - Pieniężno, na odcinku Braniewo-Wola Lipowska, wykonawca zadania, firma STRABAG Sp. z o.o. informuje, iż z dniem 14.05.2019r. nastąpi zamknięcie odcinka drogi w pobliżu miejscowości Wola Lipowska, ze względu na wymianę gruntu. Planowany termin zakończenia robót - 31.05.2019r.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie odbywać się zgodnie z zatwierdzonym projektem.

Trasy objazdów nie ulegają zmianie.