Informuje się, że dn. 21.06.2019 r. (piątek), Urząd Gminy w Braniewie będzie nieczynny.

Wyniki drugiego raportu suszy rolniczej opublikowane przez IUNG-PIB w Puławach potwierdziły występowanie suszy rolniczej między innymi na terenie Gminy Braniewo na następujących kategoriach gleby:

- kategorii I (bardzo lekkich): zboża jare

Uprzejmie informujemy o możliwości składania wniosków o oszacowanie szkód w Urzędzie Gminy Braniewo. Druki wniosków można pobrać w Urzędzie Gminy Braniewo oraz w linku poniżej, ponieważ zgłoszenia mogą być przyjmowane tylko na drukach ustalonych przez Wojewodę.

Wzór wniosku rolnika do gminy

W piątek 1 czerwca 2019r. o godz. 9:00 odbędzie się VI Gminny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Braniewo. Mecze zostaną rozegrane na boisku Orlik w Szylenach.

Organizatorami turnieju jest Gmina Braniewo wraz z animatorem sportu Panem Tadeuszem Maziukiem.
W turnieju uczestniczą zespoły 6 osobowe (5+1 (bramkarz) + rezerwowi.
Dodatkową atrakcją podczas turnieju będą konkursy pchnięcia kulą oraz rzutu podkową.
Zgłoszenia zespołów do turnieju proszę kierować do Pana Tadeusza Maziuka (609074285).
Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem turnieju.

Zapraszamy do uczestnictwa !

Do zobaczenia na boisku !