45418676 199986600914550 7257681370808320000 n

Wczoraj przedstawiciele gminy uczestniczyli w spotkaniu organizacji członkowskich i partnerskich Federacji Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego (FOSa). Była to znakomita okazja do wymiany doświadczeń, inspiracji i informacji w zakresie dzielności społecznej na terenie naszego województwa. Uzyskaliśmy także informacje o aktualnych trendach w europejskiej polityce społecznej. Podczas spotkania Gmina Braniewo otrzymała wyróżnienie za promowanie dobrych wzorców działalności społecznej oraz długoletnią współpracę z Federacją FOSa na płaszczyźnie realizacji wspólnych projektów w zakresie wysokiej jakości usług społecznych na rzecz rodzin i całych społeczności w gminie.

Tomasz Sielicki