gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Wyjątkowy wymiar miało dzisiejsze spotkanie opłatkowe Środowiskowego Domu Samopomocy, które odbyło się na świetlicy wiejskiej w Żelaznej Górze.
W uroczystości uczestniczył Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus, Przewodniczący Rady Gminy Braniewo i Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Małgorzata Wojtas. Spotkanie zgromadziło przy wspólnym stole podopiecznych, pracowników oraz zaproszonych gości.

Uroczystość otworzyła Prezes Stowarzyszenia „Ostoja Warmińska” Kalina Jakimczuk, która wszystkich przywitała i podziękowała za wspólny rok ciężkiej pracy, a także złożyła życzenia świąteczno-noworoczne.
Następnie modlitwę odmówił ks. Władysław Kuras i tradycyjne wszyscy przełamali się opłatkiem, zasiadając do wieczerzy.
Wójt Gminy Pan Jakub Bornus złożył wszystkim świąteczne życzenia, także w imieniu Rady, Sołtysów, pracowników Urzędu i pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Nie zabrakło wspólnego kolędowania w wykonaniu niezastąpionego akordeonisty Dariusza Wileńskiego, wymiany doświadczeń i miło spędzonego czasu.
Jak na świąteczny czas przystało, nie mogło zabraknąć świątecznych prezentów i upominków. Wójt wspólnie z Przewodniczącym Rady wręczyli wszystkim ciepłe skarpety !
Spotkanie przebiegało w serdecznej i rodzinnej atmosferze. Wszyscy chętnie kosztowali wigilijnych potraw oraz podziwiali świąteczne dekoracje przygotowane przez podopiecznych. Wiele wzruszeń dostarczyło wspólne kolędowanie i spotkanie ze św. Mikołajem, który wręczył wszystkim symboliczne upominki.
Wydarzenie było okazją do wręczenia nagród w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym – etap gminny, w kategorii dorośli: Helena Stachowicz, Maria Runowska, Henryk Piłat.
Serdecznie dziękujemy pracownikom i podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy w Żelaznej Górze, za przygotowanie stołu wigilijnego i za wyjątkową oprawę spotkania. Jeszcze raz wszystkiego dobrego ! Wesołych Świąt !

JB2

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii