INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

Tradycyjnie jak co roku w naszych placówkach oświatowych uczniowie wraz z gronem pedagogicznym przygotowują występ artystyczny połączony ze wspólnym kolędowaniem tuż przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.

 

Korytarz wypełniony po same brzegi uczniów, rodziców, nauczycieli i sympatyków szkoły przywitała Wicedyrektor Szkoły Dorota Barańska, następnie rozpoczęły się wspomniane Jasełka w bardzo urokliwej i świątecznej scenerii.
Tuż po przedstawieniu i wspólnym kolędowaniu Wójt Gminy Braniewo przywitał wszystkich obecnych i nie krył zachwytu z części artystycznej przygotowanej przez uczniów. Jednocześnie złożył w imieniu swoim, Przewodniczącego Rady Gminy Braniewo Stanisława Żołędziewskiego, Radnego Gminy Braniewo Daniela Kapusto oraz Sołtysa Sołectwa Szyleny Pawła Szakiewicza serdecznie życzenia świąteczne i wszystkiego co najlepsze w Nowym 2024 Roku.
Po części oficjalnej rozpoczęła się kawiarenka oraz kiermasz, w którym można było zakupić ozdoby świąteczne, napić się ciepłej herbaty oraz skosztować pysznego ciasta upieczonego przez rodziców.
To było wspaniałe wydarzenie wpisane w kalendarz szkoły! Gratulujemy wszystkim zaangażowanym. Zobaczcie Państwo sami jak wyglądało to niesamowite wydarzenie!
Ale to nie koniec świątecznego akcentu w Gminie Braniewo, mianowicie już jutro czas na wydarzenie pn. "Warmińskie Gody, czyli obrzędy, zwyczaje i zabawy związane z obchodami Świąt Bożego Narodzenia w sołectwach gminy Braniewo", w którym to uczniowie ze szkoły w Lipowinie zaprezentują Jasełka szkolne. Serdecznie zapraszamy, sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Lipowinie im. Wincentego Witosa, zaczynamy o godzinie 17:00.

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii