INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

Szanowni Państwo, za nami kolejna edycja konkursu skierowanego do mieszkańców Gminy Braniewo pn. „Czujka w domu może uratować Twoje życie – bezpieczna Gmina Braniewo”.

 

Zarówno przy pierwszej edycji, jak i drugiej - wspólnie z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie zorganizowany został konkurs dla wszystkich mieszkańców Gminy Braniewo, w którym uczestnicy po wypełnieniu formularza i odpowiedzi na 5 pytań konkursowych mogli wygrać urządzenie wspomagające nasze bezpieczeństwo - czujkę tlenku węgla.
Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus wspólnie z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie st. bryg. Ireneuszem Ścibiorkiem ponownie podjęli decyzję aby wszystkim uczestnikom, którzy spełnili kryteria zgodnie z regulaminem konkursu (zameldowanie na terenie Gminy Braniewo) przekazać czujkę tlenku węgla.
Sposób odbioru czujki tlenku węgla jest taki sami jak w pierwszej edycji, mianowicie zabierz ze sobą dokument tożsamości i przyjdź w dniach – 28.11.23 r. - 13.12.23 r. (nie uwzględniając weekendu) do sekretariatu Urzędu Gminy Braniewo, ul. Moniuszki 5, 14-500 Braniewo (1 piętro).
Dodatkowo jeżeli nastąpi trudność z wykonaniem montażu czujki tlenu to dzięki współpracy ze strażakami z PSP w Braniewie oraz z OSP z terenu Gminy Braniewo będzie możliwość skorzystania z bezpiecznego montażu czujki (w tym wypadku, po odebraniu czujki tlenku węgla prosimy zgłosić się do pokoju nr 14 (3 piętro) bądź o kontakt pod nr tel. 0 55 644 03 11 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i poinformować o swoim zamiarze.
Przypominamy, że organizatorem konkursu jest Urząd Gminy w Braniewie wraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, przy wsparciu Przedsiębiorstwa Eksploatacji i Rozwoju Infrastruktury Gospodarczej w Młotecznie.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział i zapraszamy do sekretariatu Urzędu Gminy Braniewo po odbiór czujki tlenku węgla.

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii