INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Kolejna cenna inwestycja, która ma na celu stworzenie miejsca rekreacji i wypoczynku, a przede wszystkim integrację mieszkańców sołectwa już zakończona !

 

Od dziś mieszkańcy sołectwa Podleśne mogą już korzystać z nowego obiektu i cieszyć się z nowej wizytówki turystycznej na mapie Gminy Braniewo.
 
Zadanie pn. „Budowa wiaty grillowej z wyposażeniem w Podleśne wraz z zagospodarowaniem terenu wokół" zostało sfinansowane w 50% z pomocy finansowej w formie dotacji celowej ze środków budżetu Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, w kwocie 25 tyś złotych, w ramach konkursu "Małe Granty Sołeckie Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego" w 2023 roku. Kolejne 50% czyli 25 tyś złotych to wkład własny Gminy Braniewo. Wartość całkowita zadania to aż 50 tyś złotych !
 
W ramach zadania powstała duża, drewniana wiata z grillem betonowym, w środku znajduje się oświetlenie LED wraz z panelami solarnymi na dachu, wewnątrz zamontowano gniazdo USB do podłączenia urządzeń, na zewnątrz znajduje się kosz na śmieci oraz stojak na rowery, wewnątrz są ławki i stoły, a tuż przed wejściem do wiaty znajduje się lampa solarna LED. Dodatkowo wyrównano teren wokół wiaty i zasiano trawnik.
 
Jeszcze raz dziękujemy Marszałkowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawowi Markowi Brzezin, Członkowi Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Sylwii Jaskulskiej oraz całej Komisji Budżetu i Finansów Sejmiku Województwa Warmińsko – Mazurskiego za pozytywne rozpatrzenie złożonego przez nas wniosku i udzielenie pomocy finansowej.
 
Zobaczcie Państwo sami co wykonała firma Dach-Bud Mateusz Woźniak – coś pięknego !

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii