INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

Dzięki współpracy i wsparciu finansowym Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej, która działa na rzecz i w imieniu Krajowej Rady Izb Rolniczych w trakcie trwania Dożynek Gminnych, w godzinach 18:00 - 21:00 będzie realizować zadanie pn. "Kaczka - lubię to!", w którym przeprowadzi bezpłatną degustację potraw i produktów przygotowanych z mięsa kaczego oraz zaprosi wszystkich do udziału w konkursach dla dzieci, młodzież i dorosłych.
Celem projektu jest zachęcenie do większego spożycia mięsa z kaczek wyhodowanych w Polsce przez dzieci i dorosłych, zapoznanie się z walorami i wartościami odżywczymi produktów wykonanych z mięsa z kaczki i poznanie jego znaczenia w codziennej diecie.
Wydarzenie jest finansowane z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego i składa się z 2 głównych komponentów: utworzenia fan page'a oraz realizacji pikniku drobiowego Kaczka - lubię to! połączonego z bezpłatną degustacją potraw i produktów przygotowanych z mięsa kaczki.
W imieniu naszego współorganizatora - serdecznie zapraszamy 2 września do Lipowiny ! Nie możecie tego przegapić !
Jednocześnie zachęcamy do polubienia i odwiedzenia fanpage:

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii