INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Dni Nowej Pasłęki połączone ze Świętem Śledzia już za nami !
Po tegorocznym wydarzeniu zostały już tylko wspomnienia, ale za to jakie!
Miniona sobota to z pewnością sobota pełna wrażeń i emocji w Gminie Braniewo !
W godzinach popołudniowych rozpoczęło się Święto Śledzia połączone z Dniami Nowej Pasłęki.
Dzięki współpracy z Lokalną Grupą Rybacką „Zalew Wiślany” zapewniliśmy wiele atrakcji zarówno dzieciom jak i dorosłym. Dopisała pogoda, ale także i atrakcje i frekwencja. Uczestnicy zabawy zaczęli się gromadzić na polu koncertowym już od godz. 14:00, do czego przyczynił się dmuchany plac zabaw i kolorowe stragany.
Uwieńczeniem obchodów Święta Śledzia były koncerty zaproszonych gwiazd oraz zabawa taneczna. Całe pole koncertowe od samego początku pękało w szwach ! Jako pierwsi na scenie wystąpili artyści z sekcji wokalnej Braniewskiego Centrum Kultury, tuż po nim mogliśmy posłuchać utworów wykonanych przez zespół Piękni i Młodzi Dawid Narożny, następnie wystąpił Arek Braxton, a gwiazdą wieczoru był Ronnie Ferrari. Późnym wieczorem rozpoczęła się biesiada nad Zalewem, do wspólnej zabawy zaprosił Arek Braxton!
Muzyka jaką mogliśmy usłyszeć ze sceny zagwarantowała wszystkim uczestnikom nastój do wspólnej zabawy.
Coroczna impreza plenerowa przyciąga wielu mieszkańców i gości. Dziękuję wszystkim za liczne przybycie.
Serdeczne podziękowania kieruję w stronę naszego współorganizatora - Lokalna Grupa Rybacka „Zalew Wiślany” Prezesa Stowarzyszenia Paweł Kozioł oraz członka Stowarzyszenia Andrzeja Wiśniewskiego za podjęte wspólnie działania i niesamowitą organizację !
Dziękujemy naszym strażakom z OSP Gronowo, Lipowina i Żelazna Góra za bezpieczeństwo uczestników, pomoc w kierowaniu ruchem i zabezpieczenia pola koncertowego, dziękujemy serdecznie dla naszych Kół Gospodyń Wiejskich z Lipowiny, Zgody, Gronowa, Rogit i Szylen za pomoc w organizacji degustacji potraw rybnych dla mieszkańców oraz przygotowania własnych smacznych wyrobów. Szczególne podziękowania kieruję do moich współpracowników z Urzędu Gminy Braniewo za pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia oraz profesjonalne koordynowanie wszystkich ważnych działań, dziękuję dla pracowników Biblioteki Publicznej Gminy Braniewo za przygotowanie dekoracji. Dziękuję również KGW Warmianki z Żelaznej Góry za pysznie przygotowany catering dla żeglarzy. Dziękuję Krzysztofowi Kozłowskiemu za organizacje placu i parkingów oraz wszystkim przedsiębiorcom Trójwsi za promowanie Naszej Pasłęki.
Dziękuję Radzie Seniorów Gminy Barciany, na czele z Wójtem Gminy Barciany Marcie Kamińskiej za przybycie i wspaniałą zabawę!
Mam nadzieję, że wszystkim obecnym się podobało i w przyszłym roku będzie równie dobrze!
Do zobaczenia za rok!

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii