INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Drodzy Mieszkańcy, Goście, Turyści,
aby ułatwić Państwu możliwość dojazdu na miejsce imprezy i pozostawienia swojego auta w bezpiecznym miejscu podczas tegorocznych Dni Nowej Pasłęki połączonych ze Świętem Śledzia, które odbędą się 29.07.23 r. pragniemy poinformować Was o organizacji parkingów na terenie Starej i Nowej Pasłęki.
W tym roku udało nam się zorganizować aż 6 bezpłatnych stref do parkowania.

 

Zachęcamy Państwa do przyjazdu nie tylko drogą przez miejscowość Ułowo, ale także „betonówką” od strony ul. Królewieckiej. Zdecydowanie ułatwi nam to uzupełnianie poszczególnych stref parkingowych z obu stron.
Parkingi będą oznaczone i ogrodzone a przy współpracy Funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Braniewie z strażakami ochotnikami - będą Was kierować w stosunkowo najwygodniejsze miejsca. Prosimy o dostosowywanie się do znaków parkowania swoich aut w miejscach do tego wyznaczonych. Spowoduje to płynny ruch w każdych godzinach podczas trwającego wydarzenia.
Również dla ułatwienia, praktycznie w całej miejscowości będą znajdowały się tabliczki informacyjne z lokalizacją parkingów oraz pola koncertowego tak aby każdy kto przybędzie mógł bezpiecznie i sprawnie dotrzeć na teren wydarzenia.
Zależy nam aby każdy mógł pozostawić swoje auto w bezpiecznym miejscu, a przede wszystkim aby każdy mógł bezpiecznie dotrzeć na pole koncertowe.
Mamy wakacje i pogoda zapowiada się sprzyjająco więc zachęcamy do spaceru oraz przyjazdu rowerami. Kosze piknikowe, leżaki i koce również mile widziane !
Prosimy o udostępnienie tego postu na swoich tablicach, tak aby ta informacja dotarła do jak największego grona osób.
Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy serdecznie do udziału w tegorocznych Dniach Nowej Pasłęki połączonych ze Świętem Śledzia !

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

cyberbezpieczenstwoCyberbezpieczeństwo

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii