INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Ciepłe mieszkanie – Budynki wielorodzinne

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

INFORMACJA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 72/VIII/2023 Wójta Gminy Braniewo z dnia 26 września 2023 r., informuje się, że dn. 10.11.2023 r. (piątek) Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

 

 

Wczorajszy dzień oprócz tego, że był bardzo wyjątkowy ze względu na to, że obchodzony jest Dzień Kobiet, to jeszcze niesie za sobą bardzo miłe spotkanie z delegacją Rady Seniorów Gminy Barciany na czele z Wójtem Gminy Barciany Panią Martą Kamińską, która odwiedziła nas i spotkała się z członkami Rady Seniorów Gminy Braniewo.

 

Po przyjeździe do świetlicy wiejskiej w Lipowinie, przy wspólnym śniadaniu przestawione zostały dotychczasowe działania naszej Rady oraz odbyła się dyskusja i wymiana wzajemnych doświadczeń.
Następnie zorganizowaliśmy wycieczkę po naszej pięknej gminie, ostatecznie zatrzymując się we Fromborku, odwiedzając naszą zaprzyjaźnioną Fundację „Żółty Szalik”. Dyrektor Fundacji Alina Awiżeń wraz z Wiceprezes Zarządu Fundacji Małgorzatą Dębicką przedstawiły dotychczasowe inicjatywy i projekty, które zostały zrealizowane. Przedstawiono także plany na najbliższy czas. Dla słuchaczy był to wspaniały przykład wzorowej współpracy na tle Fundacja – Rada Seniorów.
Mieliśmy troszeczkę więcej czasu więc po wizycie w Fundacji odwiedziliśmy Archikatedrę we Fromborku. W zwiedzaniu towarzyszył nam przewodnik z Fromborka, który opowiedział nam dużo ciekawych informacji na temat obiektu sakralnego.
Po zwiedzaniu cała delegacja wróciła do Lipowiny na ciepły posiłek i wspólne świętowanie Dnia Kobiet w towarzystwie Mieszkańców i zaproszonych Gości !
Dziękuję przybyłej delegacji za tą wspaniałą wizytę studyjną, mam nadzieję, że choć trochę dowiedzieliście się o tym jak w naszej gminie funkcjonuje Rada Seniorów.
W imieniu swoim oraz Rady Seniorów Gminy Braniewo zapraszam Was ponownie w nasze skromne progi !

JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

srodki rzadowe

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Rozlicz PIT w gminie Braniewo
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przygotował „Wspieraj lokalnie” współpracując z PITax.pl Łatwe podatki.

Szlak Świętej Warmii