Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Informuje się, że dn. 10.04.2020 r. (piątek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Na terenie miejscowości Stępień pojawił się pies w typie rottweilera. Poszukuje się właściciela psa lub osoby, która zaopiekowałaby się nim na stałe.
Pies jest ułożony w wieku około 5-6 lat płci męskiej o czarnym umaszczeniu, łapy i mordka jasny brąz.
N szyi ma wytartą sierść prawdopodobnie po obroży.
Kontakt w sprawie psa tel. 55 6440322 w Urzędzie Gminy Braniewo.