Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

1. lipca w Żelaznej Górze odbyła się wyjątkowa uroczystość. Wspólnie z mieszkańcami uczciliśmy podwójny jubileusz proboszcza ks. Władysława Kurasa, który w tym dniu obchodził 30-lecie kapłaństwa oraz 25-lecie posługi w Żelaznej Górze. Licznie przybyli parafianie i zaproszeni goście zgromadzili się na wspólnej modlitwie, prosząc o potrzebne łaski na dalsze lata posługi kapłańskiej ks. Władysława.

W imieniu mieszkańców życzenia przekazali Wójt Tomasz Sielicki, Sekretarz Jakub Bornus i Przewodniczący Rady Gminy Sergiusz Kaliszuk. Wręczyli proboszczowi upominek, w podziękowaniu za dotychczasową posługę kapłańską oraz zaangażowanie w działania na rzecz parafii oraz podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Żelaznej Górze.

Uroczystość połączona była z festynem rodzinnym. Najwięcej zabawy i uciechy mieli najmłodsi. Dmuchane zjeżdżalnie i konkursy to tylko niektóre z atrakcji zapewnionych przez organizatorów. Dziękujemy wszystkim za przybycie i miłą atmosferę. Szczególne podziękowania kierujmy w stronę wszystkich, którzy mieli swój udział w przygotowaniu tej pięknej uroczystości.


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

eu

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa