Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/strazacy_wigilia/.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Tradycją stały się coroczne spotkania wigilijne z udziałem strażaków ochotników. Tegoroczne odbyło się 21 grudnia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Żelaznej Górze.

W spotkaniu udział wzięli Wójt Gminy Tomasz Sielicki a zarazem Prezes Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Braniewie oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Sergiusz Kaliszuk. Wśród zaproszonych gości byli również Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie mł.bryg. mgr Władysław Szczepanowicz oraz Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej mł.bryg. Ireneusz Ścibiorek. Nie zabrakło również kapelana OSP ks. kan. Władysława Kurasa. Wyjątkowym gościem był także Dziekan Dekanatu Braniewskiego ks. Leszek Galica, który odmówił tradycyjną modlitwę i pobłogosławił opłatek wigilijny.

Po wspólnych życzeniach i skosztowaniu potraw przygotowanych przez pracowników ŚDS oraz Zespołu Szkół w Lipowinie, Wójt przedstawił zrealizowane przez Gminę zadnia w zakresie doposażenia i funkcjonowania jednostek. Następnie przekazał Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipowinie upominek w postaci motopompy, zakupiony z udziałem środków z Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas, a w szczególny sposób Pani Prezes Kalinie Jakimczuk, pracownikom ŚDS oraz pracownikom Zespołu Szkół w Lipowinie za wsparcie w organizacji naszego spotkania opłatkowego.

 

{gallery}informacje/2016/strazacy_wigilia/{/gallery}


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa