Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

31. października TVP Olsztyn wyemitowała kolejny odcinek programu „Nasze Sprawy”, w którym samorządowcy rozmawiali o planowanej w Polsce inwestycji, związanej z przekopem Mierzei Wiślanej. W dyskusji udział wziął także Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki.

Gośćmi programu byli również Pani Grażyna Kluge - Dyrektor Regionalnego Biura Urzędu Marszałkowskiego w Elblągu, Wiceprezydent Elbląga Pan Janusz Nowak oraz Radny Elbląga Pan Paweł Kowszyński, który uczestniczył w dyskusji poprzez połączenie telefoniczne.

Rozmówcy wymieniali  korzyści płynące z utworzenia drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską. Jak podkreślił Wójt – z punktu widzenia małych gmin nadzalewowych, przekop Mierzei Wiślanej i stworzenie infrastruktury towarzyszącej, wpłynie przede wszystkim na rozwój turystyki. W połączeniu z inwestycjami powstałymi w ramach projektu Pętla Żuławska, możliwe będzie rozszerzenie działalności turystycznej i dziedzin pokrewnych. Dużym plusem jest przy tym szansa na powstanie nowych miejsc pracy, co jest niewątpliwie potrzebne w naszym biednym regionie.

Zachęcamy do obejrzenia programu z udziałem Wójta Tomasza Sielickiego, który dostępny jest w poniższym linku.

http://olsztyn.tvp.pl/27558321/311016


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa