Dnia 18.03.2016 r. o godz. 9.00 w Zespole Szkół w Lipowinie odbędą się eliminacje gminne Turnieju Wiedzy Pożarniczej- „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

ZASADY TURNIEJU:

• Turniej polegał będzie na rozwiązaniu testu z zakresu wiedzy pożarniczej ( 15 pytań testowych z jedną poprawną odpowiedzią)
  • W przypadku uzyskania przez więcej niż 1 osobę tej samej ilości punktów, o kolejności zajętych miejsc zadecyduje test dogrywkowy.
  • W turnieju mogą wziąć udział uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum.
  • Maksymalna liczba uczestników- 40 osób; 20 szkoła podstawowa, 20 gimnazjum; DECYDYJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ !!!!!!
  • Laureaci Eliminacji Gminnych zdobędą kwalifikacje do etapu powiatowego.
  • Materiały potrzebne do przygotowania merytorycznego dostępne są poniżej  oraz w bibliotece Zespołu Szkół w Lipowinie.
  • Zgłoszenia przyjmujemy w świetlicy do dnia 16.03.2016 r.(środa)

Pliki do pobrania:

Przykładowe pytania konkurs pożarniczy