Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

Dobry wójt to efektywny i rozsądny gospodarz — z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć to o sobie, oddając w Państwa ręce materiał prezentujący inwestycje oraz zadania zrealizowane w naszej gminie w trakcie mijającej kadencji.

Należy podkreślić, że jesteśmy szczególnie zaangażowani w pozyskiwanie pieniędzy pozabudżetowych, dzięki którym możemy realizować te inwestycje, nie zaciągając kredytów.

Nie mogę także pominąć faktu, że to dzięki współpracy i przychylności Radnych udało się tak wiele zrealizować. Musicie Państwo wiedzieć, że każda decyzja dotycząca podziału pieniędzy na poszczególne zadania jest przemyślana i świadoma. Chcemy, aby mieszkańcy byli w pełni usatysfakcjonowani z efektów podejmowanych przez nas działań.

Szanowni Mieszkańcy — zachęcam Was do zapoznania się z biuletynem, który oddaje obraz urzeczywistnionych, czasem wydawałoby się nieosiągalnych celów.

Bądźmy dumni i cieszmy się z rozwoju naszej gminy.

Tomasz Sielicki, wójt Gminy Braniewo

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372