Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

W dniu dzisiejszym na placu apelowym 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie odbyła się uroczystość związana z pożegnaniem obecnego dowódcy batalionu ppłk Bogumiła Krupińskiego oraz przekazania obowiązków dla nowego dowódcy, którym został kpt Andrzej Wasieczko, który obejmie dowodzenie nad 43 Batalionem Lekkiej Piechoty w Braniewie.

Na uroczystości obecny był Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus, który dla byłego dowódcy złożył podziękowania za owocną współpracę, natomiast nowemu dowódcy pogratulował deklarując gotowość do współpracy.
Wcześniej podziękowania byłemu dowódcy za współpracę złożyli zaproszeni goście, samorządowcy z miasta i powiatu, którzy także przywitali nowego dowódcę, życząc mu powodzenia i deklarując pomoc w nowym środowisku.
Na zakończenie mogliśmy podziwiać defiladę pododdziałów 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372