Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

„Od serca dla serca” – to myśl przewodnia Balu Charytatywnego zorganizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich „Warmianki” z Żelaznej Góry pod patronatem Wójta Gminy Braniewo.

Właśnie wydarzenie zostało ostatecznie podsumowane ! - uzbieraliśmy aż 12 tyś złotych !
Przybyli do Świetlicy Wiejskiej w Żelaznej Górze goście i darczyńcy jednocześnie, cudownie spędzili czas przy dźwiękach muzyki i w miłym towarzystwie.
Celem Balu była integracja środowiska, budowanie życzliwego klimatu, a przy okazji zgromadzenie dodatkowych funduszy, które zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom niepełnosprawnym z terenu Gminy Braniewo, a także pomoc humanitarną dla uchodźców z Ukrainy.
W trakcie Balu oprócz wspaniałej zabawy, odbywała się licytacja podarowanych przez sponsorów bardzo atrakcyjnych i różnorodnych przedmiotów.
Dziękujemy uczestnikom Balu za udział i Waszą hojność.
W imieniu Organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia.
Wspólnie możemy więcej ! Dobro powraca !

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372