Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

Już za kilka dni Wielkanoc. Na parkingu Urzędu Gminy Braniewo zorganizowaliśmy Gminny Jarmark Wielkanocny, kóry odbył się w niezwykłej atmosferze i wprowadził wszystkich uczestników w świąteczny nastrój.

 

Przygotowaliśmy dla Was stragany ze świątecznymi drobiazgami, które cieszyły się niezwykłą popularnością, które wykonane zostaly przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Braniewo, Środowiskowy Dom Samopomocy w Żelaznej Górze, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zuchy " Leśne Ludki" z Lipowiny a także rękodzielników i miłośników pysznego jedzenia.
 
Zjawiły się oczywiście władze gminy oraz zaproszeni goście m.in. Starosta Braniewski Karol Motyka, Przewodniczący Rady Gminy Braniewo Stanisław Żołędziewski, Zastępca Burmistrza Miasta Braniewa Anna Kapusta, Przewodniczący Rady Powiatowej Warmińsko – Mazurskiej Izby Rolniczej w powiecie braniewskim Jerzy Salitra, wielu Sołtysów oraz Radnych.
 
Gminny Jarmark Wielkanocny to już przeszłość, niebawem rozpoczynamy przygotowania do Świąt Wielkanocnych.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy organizacji tego wydarzenia, a przede wszystkim: Kołom Gospodyń Wiejskim, Środowiskowemu Domu Samopomocy w Żelaznej Górze, Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, Smażalni nad Zalewem i naszym wspaniałym wystawcom.
 
Dziękujemy za pomoc techniczną dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipowinie oraz Spółce PERiG.
 
Ozdoby, które tak się podobały zostały wykonane przez: Świetlicę Wiejską w Bemowiznie oraz Sołectwo Krasnolipie. Dziękujemy!
 
Za mini zoo podziękowania składamy dla Pana Adama Karolonka z Krzewna.
 
Sponsorzy: Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus, Przewodniczący Rady Gminy Stanisław Żołędziewski, Małgorzata Rojek, Iwona Błażejewska, Anetta Babik, Łukasz Galiński, Piotr Jankowski, Piekarnia Warmińska, Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Braniewie.
 
Tort wykonany przez Panią Joannę Broniewicz oraz przepyszny Żur dla wszystkich odwiedzających przygotowała Pani Irenka Zabrowska z Żelaznej Góry. Dziękujemy!
 
Mamy wielkie nadzieje, że Wam się podobało – bo nam bardzo ! Zapraszamy za rok !
 
Szersza fotorelacja pod tym linkiem !

JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa