Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

złożenia obietnicy na znaczek zucha przez 7 Próbną Gromadę Zuchową „Leśne Ludki” w Lipowinie.

Wczoraj na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Lipowinie im. Wincentego Witosa odbyła się niezwykła uroczystość złożenia obietnicy na znaczek zucha przez 7 Próbną Gromadę Zuchową „Leśne Ludki” w Lipowinie.

 

Na tej wyjątkowej uroczystości oprócz Zuchów i Druhen uczestniczyli m.in. Wójt Gminy Braniewo Jakub Bornus, Komendantka Hufca ZHP w Braniewie Pani Katarzyna Pawlicka, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lipowinie Pani Bogumiła Jacak, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Lipowinie Pani Dorota Barańska, Rodzice, Przyjaciele i Sympatycy.
 
Obietnica Zuchowa to zbiórka, która składa się z trzech części. Pierwsza to próby, w których każde dziecko ma szansę pokazania innym i udowodnienia sobie, że w pełni zasługuje na miano zucha. Druga część to czas wypowiadania roty Obietnicy. Trzecia część to moment radości i świętowania.
Taki właśnie przebieg miała uroczysta zbiórka, już nie „Próbnej” 7 Gromady Zuchowej „Leśne Ludki” w Lipowinie.
 
Po wykonaniu zadań drużynowa pochwaliła odwagę i cierpliwość przyszłych zuchów. W nagrodę druhna odczytała rozkaz. Po nim nastąpił obrzęd Obietnicy Zuchowej. Zuchy złożyły Obietnicę na znaczek zucha i ogień. Każdy zuch otrzymał znaczek zucha, chustę, pierścień oraz legitymację zucha.
 
Po uroczystej chwili nastąpiła część smaczna !
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy Wam samych leśnych przygód !

JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa