Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

W dniu 5 listopada 2021 r. przyjmowanie wnioskow dowodowych odbywać się będzie do godziny 11:30.

Od paru dni mieszkańcy Rogit mogą korzystać z nowo wyremontowanej drogi gminnej w miejscowości Rogity.

Zakres prac obejmował m.in. wyrównanie nawierzchni, wykonanie warstwy szczepnej oraz wykonanie nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej SMA 16 DTS o grubości 8cm.
Inwestycje drogowe mają na celu przede wszystkim poprawę warunków sprzyjających rozwojowi społeczno-gospodarczemu, usprawnienie komunikacji wewnątrz gminy oraz bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.
Wykonane prace sprawiły, że droga pozwoli użytkownikom w komfortowych warunkach dojechać do swoich posesji.
Dziękujemy Przedsiębiorstwie Produkcyjno–Usługowym „TUGA” za wykonanie tej inwestycji w naszej gminie.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372