Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

STAWKI ZA ODPADY 2021

"9 brygada żegna dzisiaj znakomitego specjalistę w dziedzinie wojskowości, jednakże na jego miejsce wyznaczony został inny fachowiec" – mówił gen. dyw. Krzysztof Radomski.
W dniu dzisiejszym na placu apelowym 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej odbyła się uroczystość związana z pożegnaniem dowódcy jednostki 9BBKPanc płk Dariusza Kosowskiego, który z dniem 29 marca obejmie dowodzenie 17 Brygadą Zmechanizowaną w Międzyrzeczu oraz przekazania obowiązków dla nowego dowódcy, którym został płk Grzegorz Barabieda, który z dniem 29 marca obejmie dowodzenie 9 Brygadą Kawalerii Pancernej.

Na uroczystości w imieniu Wójta Gminy Braniewo Jakuba Bornusa oraz Prezesa Zarządu PERiG Pana Roberta Mirkowskiego, reprezentował Przewodniczący Rady Gminy Braniewo Pan Stanisław Żołędziewski.

Wcześniej podziękowania byłemu dowódcy za współpracę złożyli samorządowcy miasta i powiatu, którzy także przywitali nowego dowódcę, życząc mu powodzenia i deklarując wsparcie w nowym środowisku.

Na zakończenie mogliśmy podziwiać defiladę pododdziałów 9 Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej.

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini