INFORMACJA DLA ROLNIKÓW

Urząd Gminy w Braniewie informuję o obowiązku spisania się  rolników w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 do 30.11.2020r.

Podajemy nr telefonu rachmistrza spisowego Urzędu Gminy  tel. +48 22 666 66 62 (kod rachmistrza 4328), 571 504 328 lub 55 644 03 10.

Doczekaliśmy się.

Zbieranie żołędzi oraz dodatkowa pomoc finansowa sponsorów pozwoli na to aby już za kilka dni został postawiony pierwszy w Naszej gminie pojemnik na nakrętki, w formie serca.

Pojemnik zostanie umieszczony w Żelaznej Górze. Warto podkreślić, że serducho zostanie zakupione w ramach wzorowej współpracy sołectwa: Świętochowo, Żelazna Góra, Lipowina i Krasnolipie.

Wszystkie osoby, które otworzyli swoje serducha pokazali, że wspólnie można zrobić wiele, do sukcesu wystarczą tylko chęci!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wspomnianej inicjatywy, a w szczególności podziękowania kierujemy do:

Pana Pawła Gryczona,
Pani Ani Kamińskiej,
Panu Bogumiła Drużba,
Państwu Małgorzata i Arkadiusz Rojek,
oraz Państwu Joanna i Piotr Jankowscy.

Ale to nie wszystko...aktualnie wspólnie z zaprzyjaźnionymi firmami i osobami podejmujemy kolejne działania na to aby zamontować kolejne pojemniki w różnych miejscach w Naszej gminie. Trzymajmy wszyscy kciuki aby się udało! Wspólnie możemy więcej!