Zgodnie z Zarządzeniem NR 29/VIII/2020 Wójta Gminy Braniewo z dn. 25 maja 2020 r., informuje się, że dn. 12.06.2020 r.(piątek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Ze względu na panującą epidemie, tegoroczne obchody 229. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja były inne niż zwykle.

O godzinie 9.30 w Bazylice Mniejszej pw. Św. Katarzyny w Braniewie odbyła się uroczysta Msza Św. w intencji Ojczyzny.

Następnie Wójt Gminy Braniewo Pan Jakub Bornus wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Braniewo Panem Stanisławem Żołędziewskim a także wspólnie z przedstawicielami sąsiednich samorządów Powiatu i Miasta, na czele z Starostą Braniewskim Panem Karolem Motyką i Burmistrzem Miasta Braniewa Panem Tomaszem Sielickim złożyli kwiaty na Skwerze Sybiraków.