Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Informuje się, że dn. 10.04.2020 r. (piątek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Zarzadzenie 17.VIII.2020

WYKAZ PRACOWNIKÓW UG BRANIEWO

Stanowisko

Nr telefonu

55 644 0300

Skarbnik Gminy

55 644 0307

Sekretarz

55 644 0303

55 644 0300

Stanowisko d/s księgowości, VAT, kontroli

55 644 0328

Stanowisko d/s gospodarki odpadami

55 644 0324

Stanowisko d/s obsługi kasowej/ fundusz sołec.

55 644 0319

Stanowisko d/s księgowości podatkowej

55 644 0329

Stanowisko d/s księgowości budżetowej