Informuje się, że dn. 31.12.2020 r.(czwartek),
Urząd Gminyw Braniewie będzie czynny do godz. 12:00

Gmina Braniewo zakupiła pomoce dydaktyczne dla Szkoły Podstawowej w Szylenach, Szkoły Podstawowej w Żelaznej Górze oraz Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Lipowinie w klasach I-III do Projektu systemowego „POZNAJĘ-ODKRYWAM –UCZĘ SIĘ” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych.