Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

woz strazacki

Ćwiczenia ratownicze "POGODOWY KRYZYS 2019" na terenie Gminy Braniewo

W dniu 20 sierpnia (wtorek) 2019 roku Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie wspólnie z 43 Batalionem Lekkiej Piechoty w Braniewie przeprowadzi ćwiczenia zgrywające pk. „POGODOWY KRYZYS 2019”.

Ćwiczenia prowadzone będą na terenie gminy Braniewie w okolicach miejscowości: Nowa Pasłęka, Klejnowo, Rusy, Zgoda. W tym dniu mieszkańcy będą mogli spotkać strażaków, żołnierzy WOT i innych służb, którzy wspólnie będą realizować podgrywki całodniowych ćwiczeń. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz wyrozumiałość. Ćwiczenia mają na celu doskonalenie współdziałania służb, straży i innych instytucji w zakresie usuwania skutków powodzi i prowadzeniu działań ograniczających zjawisko tzw. ,,cofki” wód Zalewu Wiślanego. Za ewentualne utrudnienia organizatorzy przepraszają.