Zgodnie z Zarządzeniem NR 29/VIII/2020 Wójta Gminy Braniewo z dn. 25 maja 2020 r., informuje się, że dn. 12.06.2020 r.(piątek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Dzisiaj Wójt Gminy Braniewo Pan Jakub Bornus miał niecodziennych gości, mianowicie w Urzędzie Gminy, gościła delegacja uczniów Szkoły Podstawowej w Lipowinie oraz Szkoły Filialnej z Szylenach.

Spotkanie w urzędzie odbyło się w sali konferencyjnej, w którym Wójt zapoznał młodzież ze strukturą organizacyjną urzędu, jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach oraz jakie sprawy można w urzędzie załatwić, a także czym zajmują się pracownicy na poszczególnych wydziałach.

Mamy nadzieję, że takie spotkania zostaną na stałe wpisane w kalendarz wydarzeń szkolnych.