Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

IMAG0639

Kolejne małżeństwo w naszej gminie dołączyło do grona Złotych Jubilatów. Swoją 50-tą rocznicę ślubu obchodzili Państwo Szniggenberg z Zakrzewca. W tym wyjątkowym dniu Wójt Jakub Bornus osobiście odwiedził Jubilatów, przekazując małżonkom moc pięknych życzeń.

Wójt wręczył Złotym Jubilatom medale okolicznościowe nadane przez prezydenta Andrzeja Dudę wraz z symboliczną legitymacją. Żeby podkreślić znaczenie tego wydarzenia Wójt w imieniu mieszkańców gminy przekazał Jubilatom kwiaty oraz miły upominek. Dziękując za życzenia Państwo Szniggenberg nie kryli wzruszenia.

Pani Józefa i Pan Jan znali się od dziecka. Byli sąsiadami w rodzinnym Dulsinie. W latach późniejszych zrodziło się uczucie i postanowili się pobrać. Pani Józefa pracowała w rodzinnej miejscowości w bibliotece, a następnie jako szwaczka. Pan Jan pracował przez 42 lata jako kierowca w Stacji Hodowli Roślin. Po ślubie wyjechali i zamieszkali na terenie gminy Braniewo w Lipowinie. Tam też doczekali się dwójki dzieci: córki i syna. Obecnie mieszkają w Zakrzewcu i są szczęśliwymi dziadkami siedmiorga wnucząt. Dostojnym Jubilatom życzymy samych radosnych dni w zdrowiu oraz wszelkiej pomyślności !!!


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

eu

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

warmiamazury

Rada Seniorów Gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa