Mieszkanka Bobrowca w finale Miss Warmii i Mazur
Aleksandra Mandryk z Bobrowca znalazła się w finale Miss Warmii i Mazur 2014. W czerwcu zobaczymy ją na finałowej gali w Iławie.
Aleksandra Mandryk z Bobrowca znalazła się w finale Miss Warmii i Mazur 2014. W czerwcu zobaczymy ją na finałowej gali w Iławie.
28 marca o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Braniewo odbędzie się sesja Rady Gminy.
Trwa konkurs „Lipowina w obiektywie — wczoraj i dziś”, zorganizowany przez Świetlicę Wiejską w Lipowinie. Głosowanie na najlepsze zdjęcia potrwa do 28 marca.