Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

W dniu 8.11.2012 został uroczyście otwarty odcinek drogi gminnej 110003N Braniewo – Podgórze.

Podczas uroczystości wójt podziękował zaproszonemu Wicemarszałkowi Województa Warmińsko – Mazurskiemu Witoldowi Wróblewskiemu za pomoc w pozyskaniu dofinansowania z budżetu Województwa Warmińsko- Mazurskiego z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych. Podziękowania za zaangażowanie , zrozumienie i pomoc przy budowie odcinka drogi otrzymał również radny sejmiku Pan Jan Bobek. Kwota dofinansowania dzięki staraniom wójta oraz Rady Gminy Braniewo wyniosła100 tys. złotych. Całościowy koszt inwestycji to 300tys. złotych. Zakres prac obejmował położenie nowej nawierzchni asfaltowe, pobocza utwardzone zostały kruszywem oraz wykonano prace związane z prawidłowym odwodnieniem całego odcinka. Dzięki tej inwestycji podniesie się standard życia mieszkańców pobliskich miejscowości .

Do uroczystego przecięcia wstęgi wójt zaprosił wszystkich zaproszonych gości.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372