KOMUNIKAT

Szanowni Mieszkańcy, z uwagi na trudną sytuację meteorologiczną występującą na terenie Gminy Braniewo, z dniem 30 października 2017r., od godziny 11.00 aż do odwołania zostało ogłoszone pogotowie przeciwpowodziowe na terenie Gminy Braniewo.

Wójt Gminy Braniewo
Tomasz Sielicki

Zarządzenie nr 98 w sprawie odwołania ogłoszenia pogotowia przeciwpowodziowego z dnia 02.11.2017

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi prosimy o zachowanie ostrożności oraz zgłaszaniu wszelkich zagrożeń pod numery telefonów: 666119960 lub 501674625.

Prosimy o zgłaszanie szód rolniczych pod numer 55 644 03 22, a w infrastrukturze pod numer 55 644 03 11.

WNIOSEK O SZACOWANIE SZKÓD

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO WNIOSKU

Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki podziękował strażakom z jednostki OSP Żelazna Góra za działalność w 2013 roku. Podczas zebrania sprawozdawczego wójt przedstawił także zadania, jakie należy zrealizować w najbliższym czasie. Najważniejszą i najpilniejszą kwestią jest rozwój pożarnictwa ochotniczego.


Spotkanie sprawozdawcze przeprowadzone przez strażaków ochotników z Żelaznej Góry odbyło się w świetlicy wiejskiej. Uczestniczył w nim wójt Gminy Braniewo a jednocześnie prezes Zarządu Gminnego Związku OSP RP w Braniewie Tomasz Sielicki, komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie st. kpt. Władysław Szczepanowicz, ks. proboszcz Władysław Kuras, członek ZW ZOSP RP w Olsztynie dh Bogusław Zych, radny gminy Braniewo Wiesław Kowalik i strażacy z Żelaznej Góry.

Zebraniu przewodniczył dh naczelnik Jerzy Ułasiuk, który poinformował o zrealizowanych zadaniach w roku 2013 oraz o planach i przedsięwzięciach na obecny rok.

Zasłużeni strażacy ochotnicy otrzymali pamiątkowe podziękowania za działalność społeczną a jednostka OSP Żelazna Góra otrzymała na wyposażenie węże pożarnicze.

 


Wójt Gminy Braniewo

Tomasz Sielicki

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

krd

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa