Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Na terenie miejscowości Szyleny od dnia 19.07.2011 przebywa szczeniak w wieku około 12 do 14 tygodni życia. Jest to mieszaniec płci żeńskiej, o umaszczeniu ciemno brązowym, niewielkich rozmiarów, bardzo łagodny .
Pilnie poszukuje się właściciela psa lub osoby która by mu zapewniła opiekę na stałe.
Kontakt w sprawie psa z U.G. Braniewo tel. 55 6440322.