Zgodnie z Zarządzeniem NR 29/VIII/2020 Wójta Gminy Braniewo z dn. 25 maja 2020 r., informuje się, że dn. 12.06.2020 r.(piątek), Urząd Gminy Braniewo będzie nieczynny.

Z DNIEM 1 LISTOPADA 2019R. NASTĄPIŁA ZMIANA NUMERU KONTA PRZEZNACZNEGO DO WNOSZENIA NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU GOSPORAKI ODPADAMI KOMUNALNYMI DOTYCHCZASOWE KONTO ZOSTAJE ZASTĄPIONE KONTEM O NUMERZE:

08 8313 0009 0039 0039 2000 0300

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Weterynarii został zamieszczony nowy, przykładowy wzór informacji dotyczących łańcucha żywnościowego zwierząt kierowanych do uboju.

Proszę o przekazanie wzoru łańcucha żywnościowego wszystkim posiadaczom zwierząt z terenu powiatu braniewskiego kierujących swoje zwierzęta do uboju.

Powyższy formularz jest dostępny zgodnie z podaną poniżej ścieżką dostępu:

- Handel import eksport →

- Żywność pochodzenia zwierzęcego →

- Zakładka z lewej strony - Informacja o łańcuchu żywnościowym

- Przykładowy wzór informacji o łańcuchu żywnościowym - data publikacji 2019-07-23

Poniżej bezpośredni link: