Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

Wójt gminy Braniewo Tomasz Sielicki podpisał umowę na remont drogi ze Zgody do Rus. Prace remontowe rozpoczną się w czerwcu. Wykonawcą będzie firma Skanska.

Przebudowa gruntowej drogi ze Zgody do Rus to jedna z ważniejszych tegorocznych inwestycji, jakie będą przeprowadzone w gminie Braniewie.

Na niemal kilometrowym odcinku położony zostanie asfalt. Koszt prac to ponad 350 tys. złotych. Budowę drogi współfinansuje Powiat Braniewski i Urząd Marszałkowski w Olsztynie.

To nie jedyna droga w gminie, która zmieni się nie do poznania. W tegorocznym planie znalazły się również remonty dróg w Brzeszczynach, Rudłowie oraz na osiedlu w Bemowiźnie.

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372