Zapraszamy Państwa na XXXVI Sesję Rady Gminy Braniewo, która odbędzie się dnia 25 kwietnia 2018 r. o godz. 10:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Braniewo.

Porządek obrad XXXVI Sesji Rady Gminy Braniewo:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności sesji.
  2. Przedstawienie i przyjęcie porządku obrad.
  3. Informacja przedstawicieli jednostek współpracujących z Gminą.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Gminy z prac w okresie między sesjami.
  5. Informacja Wójta Gminy z prac w okresie między sesjami.
  6. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Szyleny.
  7. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zwarcie w trybie bezprzetargowym kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości położonej w obrębie Pęciszewo na okres dłuższy niż 3 lata.
  8. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości przekazywanych nieodpłatnie przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
  9. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Gronowo.
  10. Projekt uchwały w sprawie nabycia od osoby fizycznej nieruchomości położonej w obrębie Świętochowo.
  11. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości zabudowanej położonej w obrębie Rusy.
  12. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości gruntowych położonych w obrębie Zakrzewiec na okres dłuższy niż 3 lata.
  13. Przerwa 15 minut.
  14. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Bobrowiec na okres dłuższy niż 3 lat.
  15. Projekt uchwały w sprawie rozstrzygnięcia o sposobie rozpatrzenia nieuwzględnionych uwag złożonych do projektu zmiany „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo”.
  16. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia zmiany „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo”.
  17. Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr 103/VII/2017 Rady Gminy Braniewo z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Braniewo na lata 2018-2025.
  18. Projekt uchwały w sprawie zmian budżetu Gminy Braniewo na 2018 rok.
  19. Zapytania i wolne wnioski.
  20. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  21. Zakończenie obrad.

Tomasz Sielicki