DSC 0795

Wiele radości i pozytywnych emocji towarzyszyło podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy w Żelaznej Górze podczas przygotowywania Śniadania Wielkanocnego. Wspólny posiłek przy świątecznym stole był uwieńczeniem wszelkich starań. Po raz kolejny mogliśmy podzielić się symbolicznym jajkiem z uczestnikami i pracownikami ŚDS. W tym roku na Śniadaniu Wielkanocnym gościliśmy Przewodniczącego Sejmiku Województwa Pana Jana Bobka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pana Sergiusza Kaliszuka. Nie zabrakło również ks. kan. Władysława Kurasa. W gminie realizujemy wiele inwestycji dużych, mniejszych, ale żadna z nich nie daje takiej satysfakcji jak inwestycja w człowieka.

Tomasz Sielicki