Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

DSC 0795

Wiele radości i pozytywnych emocji towarzyszyło podopiecznym Środowiskowego Domu Samopomocy w Żelaznej Górze podczas przygotowywania Śniadania Wielkanocnego. Wspólny posiłek przy świątecznym stole był uwieńczeniem wszelkich starań. Po raz kolejny mogliśmy podzielić się symbolicznym jajkiem z uczestnikami i pracownikami ŚDS. W tym roku na Śniadaniu Wielkanocnym gościliśmy Przewodniczącego Sejmiku Województwa Pana Jana Bobka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pana Sergiusza Kaliszuka. Nie zabrakło również ks. kan. Władysława Kurasa. W gminie realizujemy wiele inwestycji dużych, mniejszych, ale żadna z nich nie daje takiej satysfakcji jak inwestycja w człowieka.


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

eu

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa