Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA

Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

 

W dniu 21.12.2011r., w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipowinie odbyło się spotkanie opłatkowe strażaków ochotników z terenu gminy Braniewo. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele jednostek OSP: Gronowo, Lipowina, Żelazna Góra. Organizatorem spotkania był Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki. Było to pierwsze takie spotkanie strażaków ochotników na terenie gminy Braniewo. Oprócz wzajemnych życzeń, podsumowań oraz wymiany spostrzeżeń związanych z działaniem ruchu pożarnictwa ochotniczego Wójt Tomasz Sielicki wspólnie z Komendantem Powiatowym PSP w Braniewie st. kpt. Władysławem Szczepanowiczem dokonał symbolicznego przekazania nowego sprzętu hydraulicznego wykorzystywanego w zdarzeniach drogowych dla przedstawicieli jednostki OSP w Żelaznej Górze.

To jeden z wielu zakupów mających na celu doposażenie jednostki OSP w Żelaznej Górze w obecnym roku. Wcześniej strażacy ochotnicy z gminy Braniewo otrzymali również: pompy szlamowe, agregat prądotwórczy, latarki, aparaty powietrzne – sprzęt o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. W spotkaniu opłatkowym oprócz strażaków ochotników obecni byli: gospodarz Wójt Gminy Tomasz Sielicki, V-ce Starosta Braniewski a jednocześnie Prezes OSP Lipowina Wincenty Przyborowski, Prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP w Braniewie dh. Krystyna Lewańska, Komendant Powiatowy PSP w Braniewie st. kpt. Władysław Szczepanowicz, członek Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie dh. Bogusław Zych, ks. Władysław Kuras oraz pracownicy UG w Braniewie odpowiedzialni za współpracę z OSP.

Więcej zdjęć w galerii pod adresem:

http://gminabraniewo.pl/cms/index.php/galeria/87-spotkanie-oplatkowe-strazakow-w-lipowinie


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

eu

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

warmiamazury

Rada Seniorów Gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa