KOMUNIKAT

Szanowni Mieszkańcy, z uwagi na trudną sytuację meteorologiczną występującą na terenie Gminy Braniewo, z dniem 30 października 2017r., od godziny 11.00 aż do odwołania zostało ogłoszone pogotowie przeciwpowodziowe na terenie Gminy Braniewo.

Tomasz Sielicki

Zarządzenie nr 98 w sprawie odwołania ogłoszenia pogotowia przeciwpowodziowego z dnia 02.11.2017

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi prosimy o zachowanie ostrożności oraz zgłaszaniu wszelkich zagrożeń pod numery telefonów: 666119960 lub 501674625.

Prosimy o zgłaszanie szód rolniczych pod numer 55 644 03 22, a w infrastrukturze pod numer 55 644 03 11.

WNIOSEK O SZACOWANIE SZKÓD

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO WNIOSKU

W sobotę 3 czerwca 2017r. o godz. 9:00 odbędzie się IV Gminny Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Braniewo. Mecze zostaną rozegrane na boisku Orlik w Szylenach.

Organizater turnieju jest animator sportu Pan Tadeusz Maziuk. W turnieju uczestniczą zespoły siedmio osobowe (6+1 (bramkarz)). Maksymalna liczba zawodników jednej drużyny może liczyć do 10 osób.

Dodatkową atrakcją podczas turnieju będą konkursy pchnięcią kulą oraz rzutu podkową.

Zgłoszenia zespołów do turnieju proszę kierować do Pana Tadeusza Maziuka (609074285).

Tomasz Sielicki