W piątek, 17 marca 2017 r. w Browarze Warmia w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w plebiscycie „SuperSołtys 2017”. Miło nam poinformować, że wśród grona laureatów znaleźli się również reprezentanci Gminy Braniewo. SuperSołtysem powiatu braniewskiego został Pan Krzysztof Łacman - Sołectwo Zakrzewiec, a brązowym sołtysem został Pan Piotr Huk - Sołectwo Pęciszewo. Plebiscyt został zorganizowany przez Grupę WM, a laureatów wybrali w głosowaniu czytelnicy „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Serdecznie gratulujemy naszym Sołtysom wspaniałych wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów w pełnieniu swoich funkcji.

*źródło zdjęć: Gazeta Olsztyńska

Tomasz Sielicki