KOMUNIKAT

Szanowni Mieszkańcy, z uwagi na trudną sytuację meteorologiczną występującą na terenie Gminy Braniewo, z dniem 30 października 2017r., od godziny 11.00 aż do odwołania zostało ogłoszone pogotowie przeciwpowodziowe na terenie Gminy Braniewo.

Tomasz Sielicki

Zarządzenie nr 98 w sprawie odwołania ogłoszenia pogotowia przeciwpowodziowego z dnia 02.11.2017

W związku z trudnymi warunkami pogodowymi prosimy o zachowanie ostrożności oraz zgłaszaniu wszelkich zagrożeń pod numery telefonów: 666119960 lub 501674625.

Prosimy o zgłaszanie szód rolniczych pod numer 55 644 03 22, a w infrastrukturze pod numer 55 644 03 11.

WNIOSEK O SZACOWANIE SZKÓD

ZAŁĄCZNIK NR 1 DO WNIOSKU

ZAŁĄCZNIK NR 2 DO WNIOSKU

W piątek, 17 marca 2017 r. w Browarze Warmia w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w plebiscycie „SuperSołtys 2017”. Miło nam poinformować, że wśród grona laureatów znaleźli się również reprezentanci Gminy Braniewo. SuperSołtysem powiatu braniewskiego został Pan Krzysztof Łacman - Sołectwo Zakrzewiec, a brązowym sołtysem został Pan Piotr Huk - Sołectwo Pęciszewo. Plebiscyt został zorganizowany przez Grupę WM, a laureatów wybrali w głosowaniu czytelnicy „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Serdecznie gratulujemy naszym Sołtysom wspaniałych wyróżnień i życzymy dalszych sukcesów w pełnieniu swoich funkcji.

*źródło zdjęć: Gazeta Olsztyńska

Tomasz Sielicki