16864632 1354465031266860 2356019851378306589 n

23. lutego odbył się Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Braniewie.  Wzięli w nim udział Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie mł. bryg. Władysław Szczepanowicz, członek Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Olsztynie dh Bogusław Zych, kapelan strażaków PSP i OSP powiatu braniewskiego ks. Dziekan Leszek Galica oraz przedstawiciele poszczególnych gmin powiatu braniewskiego.

Głównym tematem posiedzenia było omówienie organizacji powiatowych obchodów Dnia Strażaka, które jak w minionych latach, organizowane będą wspólnie z udziałem strażaków Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Następnie Prezes Tomasz Sielicki przedstawił projekt odznaczenia powiatowego „ZASŁUŻONY DLA POŻARNICTWA ZIEMI BRANIEWSKIEJ” oraz zasady jego przyznawania. Zebrani poruszali również sprawy bieżące dotyczące działalności ruchu pożarnictwa ochotniczego w powiecie braniewskim. Druhowie ochotnicy podjęli także dyskusję, dotyczącą wykorzystania przez nasze jednostki środków z Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego oraz dotacji z MSWiA.

 


Wójt Gminy Braniewo

Tomasz Sielicki

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

dnpb

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Chcę Internet

Cyfrowy Urząd

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

GKS Gmina Braniewo

Strona nieoficjalna

Biuletyn Informacji Publicznej

krd

zagospodarowanie przestrzenneStudium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Braniewo

czad

Noclegi w Gminie Braniewo

promo 180

Sprawy obywatelskie

rewitalizacja

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa