Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/konsultacje_droga_507/.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

W miniony piątek odbyły się konsultacje dotyczące przebudowy drogi wojewódzkiej 507. Zainteresowani mieszkańcy mogli zapoznać się z projektem remontu dla odcinka na trasie Braniewo-Pieniężno, zgłaszać swoje sugestie i uwagi.

W spotkaniu udział wzięli Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, Dyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich, mediatorzy, konsultanci, projektanci, media, mieszkańcy gminy Braniewo oraz pracownicy Urzędu Gminy.

Trasa Braniewo-Pieniężno jest szczególnie ważna dla mieszkańców Gminy, ponieważ wiele miejscowości usytuowanych jest właśnie przy tej drodze. Mieszkańcy Bobrowca, Maciejewa, Zakrzewca, Grodzia, Lipowiny i Woli Lipowskiej aktywnie uczestniczyli w konsultacjach, zgłaszając swoje pytania.

Podczas spotkania zostały omówione kwestie związane z poprawą bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania tej drogi. Projekt przebudowy obejmuje remont nawierzchni drogi, nowe zatoki autobusowe i remont istniejących. Powstanie także wiele ciągów pieszych, nowe oświetlenie uliczne i punkty kontroli tonażu.

Wszystko wskazuje na to, że trwające od wielu lat rozmowy i ustalenia osiągnęły swój cel. Teraz z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie realizacji inwestycji.

 

{gallery}informacje/2016/konsultacje_droga_507/{/gallery}


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa