Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/ODBLASOKOWA_MROWKA/.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

DSC 0140

Kolejne spotkania w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” odbyły się w szkołach na terenie naszej gminy. Braniewscy policjanci przypomnieli pierwszoklasistom podstawowe zasady bezpiecznego zachowania na drodze. W tegoroczne rozpowszechnianie i promocję bezpieczeństwa włączyła się sieć PSB MRÓWKA.

Podczas spotkania funkcjonariusze omówili zasady prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, korzystania z chodnika i pobocza. Przypomnieli najmłodszym, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, noszone na wierzchniej części odzieży i na plecaku. To właśnie dzięki nim piesi i rowerzyści są bardziej widoczni dla kierujących pojazdami. Pierwszoklasiści byli bardzo aktywni i prawidłowo odpowiadali na zadawane przez funkcjonariuszy pytania. Na zakończenie spotkania Maskotki Mrówki wręczyły uczniom znaczki odblaskowe, słodkie upominki i kolorowanki.

Takie spotkania wzbogacone atrakcją w postaci żywych maskotek Mrówek, niewątpliwie skuteczniej przemawiają do dzieci. Poprzez zabawę maluchy mogą się więcej nauczyć i zapamiętać ważne dla ich bezpieczeństwa zasady.

 

{gallery}informacje/2016/ODBLASOKOWA_MROWKA/{/gallery}


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa