Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/remont_drog.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

logo drogi

Kolejna dobra wiadomość dla naszych mieszkańców. W miniony czwartek Wójt Tomasz Sielicki podpisał umowę z Marszałkiem Województwa Gustawem Markiem Brzezinem na dofinansowanie remontu i przebudowy dwóch dróg gminnych: Grzędowo-Krasnolipie oraz Bemowizna-Szyleny.

Wójt wielokrotnie podkreśla, że modernizacja dróg jest jednym z priorytetowych działań podejmowanych na terenie naszej Gminy. Ponieważ, są to zadania pochłaniające duże nakłady finansowe, zabiegamy o pozyskanie środków zewnętrznych na ich realizację. Jak widać z dużym powodzeniem.

Na remonty tych dróg mieszkańcy czekają od wielu lat. Dzięki temu znacznie poprawi się komfort i bezpieczeństwo komunikacji pomiędzy miejscowościami gminnymi i nie tylko. Realizacja inwestycji przewidziana jest w przyszłym roku. Całkowity koszt modernizacji obu dróg sięga blisko 1mln. 275 tys. Gmina Braniewo otrzyma dofinansowanie w wysokości 63% poniesionych kosztów. A więc było o co zawalczyć, zwłaszcza, że zainteresowanie konkursem było ogromne. W naszym województwie przewidziane są 182 inwestycje do realizacji. Dzięki środkom z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich poprawi się infrastruktura w regionie, co jest zawsze dobrym krokiem w kierunku rozwoju pozostałych dziedzin życia w tym turystyki i promocji naszych terenów.

 

{gallery}/informacje/2016/remont_drog{/gallery}


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa