Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/turniej_oldboys.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

W dniu 09.04.2016r. w godz: 10.00-15.00 na obiekcie ,,ORLIK 2012" przy szkole podstawowej nr 3 w Braniewie odbyły się rozgrywki piłki nożnej siedmioosobowej organizowane w ramach "II TURNIEJU OLDBOYS BRANIEWO 40 PLUS" O PUCHAR WÓJTA GMINY BRANIEWO Pana mgr Tomasza SIELICKIEGO.

W turnieju rozgrywanym systemem ,,każdy z każdym" uzyskano następujące wyniki:

BRAJAX BRANIEWO - OLDBOYS GMINA BRANIEWO 1 : 2

BRAJAX BRANIEWO - OSIOTR (MAJKI) 0 : 5

OSIOTR (MAJKI) - OLDBOYS GMINA BRANIEWO 1 : 2

 

Miejsce

Nazwa druzyny

Punkty

Bramki

zdobyte

stracone

zdobyte

stracone

I

OLDBOYS GMINA BRANIEWO

6

0

4

2

II

OSIOTR (MAJKI)

3

3

6

2

III

BRAJAX BRANIEWO

0

6

1

7

 

1. Zwyciężca ,, II TURNIEJU OLDBOYS BRANIEWO 40 PLUS" drużyna: OLDBOYS GMINA BRANIEWO występująca w składzie: Andrzej MENDALKA, Roman BAKUN, Eugeniusz BRONISZEWSKI, Andrzej DROZDOWSKI, Andrzej PIRÓG, Krzysztof KOLENDA, Adam NOWOTKO, Witold MICHNOWICZ, Daniel BUCZYŃSKI, Andrzej KOZŁOWSKI.

II miejsce: OSIOTR (MAJKI) w skąłdzie: Leszek CHOMKO, Jacek PSZCZOŁOWSKI, Stanisłąw JAKIMCZUK, Adam PERKOWSKI, Tomasz CUDECKI, Cezary BRZESKI, Piotr PIĄTKIEWICZ, Jacek GAWRYŚ.

III miejsce: BRAJAX Braniewo w składzie: Krzysztof FILCKOWSKI, Waldemar MYSZKOWSKI, Zenon ZAKRZEWSKI, Bogdan GRUBA, Zdzisław OGRYZEK, Czesław DUBICKI, Józef NIEDŹWIEDZKI, Grzegorz WÓJCIK, Kazimierz GŁUCHOWSKI, Wojciech WIŚNIEWSKI, Piotr POCAŁUJKO.

2. Królem strzelców został Jacek PSZCZOŁOWSKI (OSIOTR -MAJKI) - 4 bramki

3. Najlepszy bramkarz - Roman BAKUN (OLDBOYS GMINA BRANIEWO).

4. "ZŁOTY OLDBOJ" Zenon ZAKRZEWSKI (BRAJAX BRANIEWO).

Nagrody wręczał w imieniu Wójta Gminy Braniewo Pan Andrzej DROZDOWSKI

Sędzią zawodów był Pan Adam JAKUBIAK, któremu organizatorzy dziękują za wzorowe prowadzenie rozgrywek piłkarskich. Organizatorzy dziękują Dyrektor szkoły podstawowej nr 3 Pani Bernadecie KRYGER, oraz Panu Tomaszowi LUBNAU za udostępnienie ,,ORLIK 2012".

 

{gallery}informacje/2016/turniej_oldboys{/gallery}


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa