Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA
Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

 

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/informacje/2016/zebranie_osp.

×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

Na przełomie lutego i marca odbyły się Walne Zebrania sprawozdawczo-wyborcze członków gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Żelaznej Górze, w Lipowinie i w Gronowie. Spotkania poświęcone było podsumowaniu działalności w 2015 oraz wybraniu nowych władz OSP na kadencję 2016-2020.

W zebraniach oprócz druhów strażaków udział brali również: Komendant Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Braniewie mł. bryg. Władysław Szczepanowicz, Dowódca JRG w Braniewie st. kpt. Ireneusz Ścibiorek, Druh Bogusław Zych - Członek Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego OSP w Olsztynie oraz Wójt Gminy Tomasz Sielicki – Prezes Powiatowego i Gminnego Oddziału OSP w Braniewie.

Wszystkie Zarządy przedstawiały na swoich zebraniach sprawozdania z zeszłorocznej działalności. Ochotnicy oprócz aktywnego uczestnictwa w akcjach gaśniczych i wykonywania bieżących prac wokół remiz, aktywnie włączali się w różnego rodzaju przedsięwzięcia. Niejednokrotnie dbali o poczucie bezpieczeństwa uczestników festynów rodzinnych oraz imprez integracyjnych organizowanych na terenie gminny. Druhowie brali także czynny udział w zawodach strażackich zarówno na szczeblu gminnym jak i powiatowym. Poza podsumowaniem poprzedniego roku jednostki zaplanowały również zadania na bieżący rok.

Za wzorową działalność i dobre prowadzenie jednostek OSP w 2015 roku wszystkie trzy zarządy otrzymały absolutorium.

Ważnym punktem w zebraniu każdej jednostki był wybór zarządu na nową kadencję, wynik wyborów przedstawiamy poniżej:

Władze Jednostki OSP Żelazna Góra:
druh Jerzy Ułasiuk – Prezes Zarządu
druh Piotr Kowalik – Naczelnik
druh Arkadiusz Rojek – Skarbnik
druh Piotr Ciężkowski - Sekretarz

Władze Jednostki OSP Lipowina:
druh Ryszard Mieczkowski – Prezes Zarządu
druh Henryk Wierzbicki – Naczelnik
druh Jan Wielgus – Skarbnik
druh Paweł Kołodziejski – Sekretarz

Władze Jednostki OSP Gronowo:
druh Zdzisław Piegdoń- Prezes Zarządu
druh Stanisław Piegdoń – Naczelnik
druh Tomasz Wyszomirski- Zastępca Naczelnika
druh Piotr Pyl – Skarbnik
druh Artur Kazimierczuk - Sekretarz

Prezes Powiatowego i Gminnego Oddziału OSP Tomasz Sielicki, nowo wybranym władzom złożył życzenia wielu sukcesów i pomyślności w pełnieniu funkcji strażaków ochotników. Ustępującym zaś, podziękował za dotychczasową współpracę, za szczególną ofiarność, sumienność oraz zaangażowanie w bezinteresowną służbę na rzecz lokalnej społeczności. Do życzeń dołączyli się również zaproszeni goście, deklarując dalszą współpracę w realizacji wspólnych zadań.

 

{gallery}informacje/2016/zebranie_osp{/gallery}


JB

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa