Komunikat Wójta Gminy Braniewo związany ze szczepieniami przeciw wirusowi SARS- CoV-2

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

Ankieta dla mieszkańców Gminy Braniewo

60lat

Państwo Zofia i Włodzimierz Janiga w dniu 1 października 2015 r. obchodzili jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki przybył osobiście do jubilatów i wręczył im medale, kwiaty oraz upominek.

Państwo Janiga poznali się w miejscowości Klejnówko, do której przyjechali w poszukiwaniu lepszego życia. W roku 1955 wyjechali do Borzęcina gdzie wzięli ślub cywilny, a dwa lata później wrócili do Braniewa, gdzie wzięli ślub kościelny. Państwo Zofia i Włodzimierz Janiga w miejscowości Klejnówko mieszkali do 1976 roku, następnie przeprowadzili się do miejscowości Ułowo, gdzie obecnie mieszkają do dzisiaj.

Państwo Janiga dochowali się 10 dzieci, 18 wnuków i 10 prawnuków.

Szanownym Jubilatom serdecznie gratulujemy!

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

FindUsOn FB pl PL RGB 1372