Wsparcie w zakresie mobilności osobistej - sekretariat Urzędu Gminy Braniewo, nr tel. 0 55 644 03 00.

INFORMACJA

Urząd Gminy w Braniewie uprzejmie informuje, iż wpłat należności należy dokonywać na konto:

  • gospodarki odpadami komunalnymi (opłata za śmieci) nr 08 8313 0009 0039 0039 2000 0300
  • podatków i opłat pozostałych nr 02 8313 0009 0039 0039 2000 0020

 

INFORMACJA

Wniosek na dodatek węglowy oraz niektóre źródła energii

Urząd Gminy Braniewo przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 15:00. Pracownicy Urzędu przyjmują interesantów przez cały czas pracy Urzędu z wyjątkiem punktu kasowego, który przyjmuje interesantów w godz. 7:00 – 13:00 oraz stanowisk ds. ewidencji ludności, działalności gospodarczej i dowodów osobistych, gdzie bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się w w godz. 7:00 – 14:00.

 

60lat

Państwo Zofia i Włodzimierz Janiga w dniu 1 października 2015 r. obchodzili jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego. Z tej okazji Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki przybył osobiście do jubilatów i wręczył im medale, kwiaty oraz upominek.

Państwo Janiga poznali się w miejscowości Klejnówko, do której przyjechali w poszukiwaniu lepszego życia. W roku 1955 wyjechali do Borzęcina gdzie wzięli ślub cywilny, a dwa lata później wrócili do Braniewa, gdzie wzięli ślub kościelny. Państwo Zofia i Włodzimierz Janiga w miejscowości Klejnówko mieszkali do 1976 roku, następnie przeprowadzili się do miejscowości Ułowo, gdzie obecnie mieszkają do dzisiaj.

Państwo Janiga dochowali się 10 dzieci, 18 wnuków i 10 prawnuków.

 

Szanownym Jubilatom serdecznie gratulujemy!


JB2

Wójt Gminy Braniewo

Jakub Bornus

eu

rzadowy fundusz inwestycji lokalnych mini

Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza

Modernizacja świetlicy wiejskiej w Grzechotkach z przeznaczeniem na punkt informacji o lokalnych zasobach

 EFS

Gmina Braniewo realizuje projekt pod nazwą "Oddziały przedszkolne w Gmina Braniewo przyjazne najmłodszym" współfinansowanego przez Unie Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pętla Żuławska

Innowacyjna Gospodarka

Chcę Internet

Rada Seniorów Gminy Braniewo

rewitalizacja

Biuletyn Informacji Publicznej

FindUsOn FB pl PL RGB 1372

Ikona - Deklaracja Dostępności

Deklaracja Dostępności

logo

eUsługi w Gminie Braniewo

System Informacji PrzestrzennejSystem Informacji Przestrzennej

warmiamazury

krd

iung

System Monitoringu Suszy Rolniczej

czad

promo 180

Noclegi w Gminie Braniewo

Sprawy obywatelskie

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa